titel [youtube:youtube

Hart voor hockey Geldrop

Business Clubleden hockey Geldrop

De leden van Business Club Hockey Geldrop kunnen deelnemen aan informele netwerkbijeenkomsten. Om u een goed beeld te geven welke instanties en/of bedrijven lid zijn van de Business Club, treft u onderstaand de ledenlijst aan.

leden_capability_1.png

Capability, ondernemers in arbo- & verzuimmanagement

Jan van Vlerken
Jan.vanVlerken@capability.nl
capability.nl/nl

Hogeweg 3, 5301 LB Zaltbommel
088-0450100

dealer leasing

Dealer Leasing B.V.

Harrold van de Ven
harrold@dealerleasing.nl
dealerleasing.nl

Emopad 29, 5663 PA Geldrop
040-3685569

altrimex

Altrimex, Packaging Solutions B.V.

Michael Staudt
Michael.Staudt@Altrimex.nl
altrimex.nl

Zuiddijk 9, 5705 CS Helmond
0492-527475/06-20739997

Reef

Reef

Chris Reef
c.reef@reefbv.nl
reefbv.nl

Beemdstraat 34, 5652 AB Eindhoven
040-2946888 / 06-54714971

Sportivity

Sportivity Service

Rutger Smak Gregoor
rutger@sportivityservice.nl
sportivityservice.nl

Heerseweg 49, 5504 KP Veldhoven
040 - 2306900

Mondzorg Geldrop

Mondzorg Geldrop

Huub Stevelmans en Anton van Bladel
tandartsen@mondzorggeldrop.nl
mondzorggeldrop.nl

Stationstraat 28A, 5664 AS Geldrop
040-2854966

D-Sign

D-Sign visual solutions

Stefan Houtakkers
stefan@d-signreclame.nl
d-signvisualsolutions.nl

Hooge Akker 10, 5661 NG Geldrop
040-2859325 / 06-53811048

Houta groep

Houta Groep B.V.

Patrick Houtakkers
p.houtakkers@houtagroep.nl
houtagroep.nl

Industriepark 11, 5663 PG Geldrop
040-2862110

Create Hair & Beauty

Create Hair & Beauty

Rene Ploegmakers
info@createhair.nl
createhair.nl

Heuvel 45, 5664 HM Geldrop
040-2856565 / 06-20079004

Verest Schoenen en Sport

Verest Schoenen en Sport

Bouke van der Linden
geldrop@verestsport.com
verestsport.com

Langstraat 89-91, 5664 GE Geldrop
040-2802783

De Grabbelton

De Grabbelton

René Schrander
info@degrabbelton.nl
degrabbelton.nl


040-2862608

Fokker Landing Gear

Fokker Landing Gear

Frank Mulders
frank.mulders@fokker.com
fokker.com/Fokker_Landing_Gear

Grasbeemd 28, 5705 DG Helmond
0492-575150

Administratiekantoor Buiteman

Administratiekantoor Buiteman

Frank Buiteman
frank@administratiekantoor-buiteman.nl
administratiekantoor-buiteman.nl

De Esdoorn 15, 6021 NM Budel
06-20624221

Cognito Concepts

Cognito - Connecting Minds

Wijtze de Groot
w.degroot@cognito.nl
cognito.nl

Klokgebouw 242-254, 5617 AC Eindhoven
040-2549930

HQ Pack

HQ Pack

Han van Bakel
Han.van.Bakel@hqpack.nl
hqpack.nl/nl/

Hurksestraat 15, 5652 AH Eindhoven
040-2661414

Reflekt, HRA-collectief

Reflekt, HRA-collectief

Leonie Schellekens
leonie.schellekens@reflekthra.nl
reflekthra.nl

Heuvel 6-6A, 5664 HK Geldrop
06-22986146

In Toom B.V.

In Toom B.V.

Thomas van Nielen
info@intoom.nl
intoom.nl

Hertogenlaan 30, 5663 EK Geldrop
040-2868586 / 06-10250720

Merkwijze, retail - instore en packaging design

Merkwijze, retail - instore en packaging design

Glenn van Kerkvoorde
info@merkwijze.nl
merkwijze.nl

Stationstraats 33, 5664 AP Geldrop
06-18145372

WillemsenU

WillemsenU

Frank Willems
frank@WillemsenU.nl
WillemsenU.nl

Groenstraat 6, 5642 CB Eindhoven
040-2466992

Sportcentrum Harks

Sportcentrum Harks

Louis Manche
info@harks.nl
harks.nl

De Bleekvelden 26, 5666 RZ Geldrop
040-2858823 / 06-53367949

Rabobank Dommelstreek

Rabobank Dommelstreek


communicatie.dommelstreek@rabobank.nl
rabobank.nl/dommelstreek

Korte Kerkstraat 1, 5664 HE Geldrop
040-2807500

Tenback Projecten BV

Tenback Projecten BV

Joost Tenback
joost@tenbackprojecten.nl
www.tenbackprojecten.nl

Esp 204, 5633 AC Eindhoven
040-2045633/06-53556123

Jumbo Verhagen

Jumbo Verhagen

Richard Verhagen
Richard.Verhagen@jumbo.com


Geertsema Holding

Geertsema Holding B.V.

Herman Geertsema
h.geertsema@geertsema.nl
geertsema.nl

Spaarpot Oost 7, 5667 KT Geldrop
040-2809393 / 06-53304535

VDL

VDL Groep

Ton Behr
T.Behr@VDLBusland.nl


5Hoog vormgeving

5HOOG Vormgeving

Liesbeth Hoogers-Roelofs
liesbeth@5hoog.nl


johnvermeulen.png

John Vermeulen Fietsplezier

John Vermeulen
johnvermeulen@zbcnet.nl
www.johnvermeulenuden.nl

Elckerlyclaan 93, 5625 EP Eindhoven
040-2416777 / 06-53520844

bavaria.png

Bavaria




perrée.jpg

Perrée & Partners




Frank Gruintjes Makelaars

Frank Gruintjes
info@frankgruintjes.nl
https://www.frankgruintjes.nl

Marktstraat 18, 5731 HW Mierlo
0492-588099

LEDEN / PARTNERS / SPONSOREN

x
Wij gebruiken cookies. Klik hier voor meer info.